Barber
Ponoć historia owej profesji ma już ponad 5000 lat. Pierwotny „barber” działał jako ludowy stomatolog i chirurg. Podobno popularny dzisiaj „barber pole” (występujący jako symboliczna rzeźba przedstawiająca stojak z czerwono-biało-niebieskimi ręcznikami) pojawiający się w witrynach barber shopów wywodzi się od pojemnika na pijawki, które przetrzymywano w celach medycznych.Współcześnie wszelkie znachorskie konteksty odeszły w niepamięć. Dziś barber shopy to królestwa stylizacji fryzur, pielęgnacji brody oraz golenia zarówno tradycyjnymi jak i nowoczesnymi metodami. Nasz salon zapewnia poczucie intymności i komfortu dla każdego mężczyzny. Master Barber Pawlo i Barber Anton na podstawie szczerej i przyjaznej rozmowy dobiorą stylizację korespondującą z Twoim temperamentem i osobowością.
Jeśli dumasz nad wyhodowaniem brody lub już ją masz, ale wyglądasz jak Yeti nasi specjaliści pomogą Ci opanować sytuację i znaleźć nowy, świeży look.
Nieważne czy jesteś nastolatkiem, studentem, pracownikiem korporacji, czy profesorem wyższej uczelni ! U nas zawsze znajdziesz coś dla siebie !
Zapraszamy ojców z synami, dla których przygotowaliśmy atrakcyjne pakiety. Wspólna wizyta u Barbera będzie znakomitą okazją do rodzinnej integracji.
Zapraszamy również do naszego studia tatuażu i body art.
Promocje, nowości, opinie i komentarze znajdziesz na naszym fejsbukowym fanpage’u:
https://www.facebook.com/blackvelvetbarber

Galeria

DANE KONTAKTOWE

Black Velvet Studio Barber Shop

Al. KEN 20
02-797 Warszawa
niedaleko wyjścia ze stacji metra Kabaty, za kawiarnią Green Cofee Nero, obok apteki Cosmedica

GODZINY OTWARCIA

Pn ZAMKNIĘTE
Wt
10:00 - 20:00
Śr
10:00 - 20:00
Czw
10:00 - 20:00
Pt
10:00 - 20:00
Sb
09:00 - 19:00
Nd ZAMKNIĘTE